Szybkie zgłoszenie

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Składanie komputerów i wymiana podzespołów

Składamy komputery

Składanie komputerów to sztuka. Dzięki zdobytemu doświadczeniu złożymy Wam znakomicie wyglądający i świetnie działający zestaw.

W tym dziale możesz zamówić składanie komputera na terenie Wrocławia bądź wysyłkowo. Podczas składania zwracamy uwagę na każdy detal – ma on wyglądać świetnie, a także zapewniać możliwe najlepsze ułożenie kabli. Usługi realizowane są przez Michała Andruszkiewicza, który od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnymi testami podzespołów komputerowych.

Wybierz usługę

Jeśli chcesz zamówić całkowicie nowy komputer to możesz to zrobić z naszą pomocą.
100,00 zł
Jeśli chcesz zamówić całkowicie nowy komputer to możesz to zrobić z naszą pomocą.
150,00 zł
Zamówiłeś zestaw komputerowy i chcesz aby był on złożony idealnie?
80,00 zł
Jeśli nie chce Ci się przywozić podzespołów do siedziby firmy to chętnie przyjedziemy do Ciebie i zbudujemy zestaw Twoich marzeń.
90,00 zł
Mieszkając daleko od Wrocławia także możesz otrzymać idealnie złożony komputer. Wystarczy, że wyślesz podzespoły na adres firmy, a w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od podesłania podzespołów, otrzymasz przesyłkę zwrotną z Twoim komputerem.
140,00 zł
Chcesz wymienić podzespół, ale nie wiesz jak? Nie martw się zrobimy to za Ciebie. Usługa obejmuje wymianę obudowy lub płyty głównej po dowiezieniu komputera do siedziby firmy.
60,00 zł
Chcesz wymienić podzespół, ale nie wiesz jak? Nie martw się zrobimy to za Ciebie. Usługa obejmuje wymianę wszystkich podzespołów poza płytą główną oraz obudową po dowiezieniu komputera do siedziby firmy
30,00 zł
Chcesz wymienić podzespół, ale nie wiesz jak? Nie martw się zrobimy to za Ciebie. Usługa obejmuje wymianę obudowy lub płyty głównej, z dojazdem we Wrocławiu.
70,00 zł
Chcesz wymienić podzespół, ale nie wiesz jak? Nie martw się zrobimy to za Ciebie. Usługa obejmuje wymianę wszystkich podzespołów, poza płytą główną oraz obudową, z dojazdem we Wrocławiu.
40,00 zł

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń lub wyślij swój e-mail

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…